„Pszczółki i „Jeżyki” z kolędami u Seniorów.

„Pszczółki i „Jeżyki” z kolędami u seniorów.

13 grudnia starszaki z grup „Pszczółki” i „Jeżyki” odwiedziły pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w naszym mieście. Tradycyjnie, jak co roku przedszkolaki wybrały się tam, by złożyć wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci zaprezentowały program artystyczny o tematyce świątecznej i wręczyły własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami wszelkiej pomyślności. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej entuzjastycznie reagowali na występ nagradzając dzieci brawami. Na zakończenie naszego spotkania Pani Dyrektor Domu Pomocy Społecznej poprosiła przedszkolaków, aby częściej odwiedzały seniorów, a za ich występ i okazane serduszko zostali obdarowani słodyczami. Ten przedświąteczny czas, kiedy doświadcza się wiele dobra oraz miłości jest świetną okazją do dzielenia się z innymi i sprzyja budowaniu dziecięcego systemu wartości. Wizyta była dla przedszkolaków prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.