Przyroda zimą

„Przyroda zimą”- prezentacja multimedialna

9 stycznia pani Ula Kaczyńska zaprosiła dzieci ze wszystkich grup wiekowych na spotkanie poświęcone zmianom zachodzącym zimą w przyrodzie. Spotkanie służyło poznaniu charakterystycznych dla zimy zjawisk atmosferycznych oraz zmian zachodzących w życiu roślin i zwierząt w okresie zimowym. Podczas spotkania dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały prezentację multimadialną  pt. „Przyroda zimą”, pogłębiły swoją wiedzę na temat tej najzimniejszej pory roku, unikania  niebezpieczeństw wynikających z pogody i  sposobów niesienia pomocy ptakom i zwierzętom leśnym w przetrwaniu zimy. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z zimowymi zagadkami, co świadczy o ich ogromnej wiedzy przyrodniczej. Bardzo dziękujemy pani Uli za ciekawe opowieści o zimie!