Przegląd teatrzyków

Przedszkolaki z bartoszyckich przedszkoli wzięły udział w II Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatrzyków pt. ?Wracamy do krainy baśni? organizowanym przez nauczycielki p. Ewę Przybytek i p. Iwonę Osiecką z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach. Impreza odbyła się w BDK, a swoje uczestnictwo zgłosiło 5 placówek w następujących bajkach.

• Przedszkole Publiczne nr 2 bajka pt. ?Spotkanie bajek?
  • Przedszkole Niepubliczne ?Stokrotka? ?O misiu niezłym rozbójnisiu?
  • Przedszkole Integracyjne nr 4 ?O zielonym kapturku i siedmiu krasnoludkach?
  • Przedszkole Publiczne nr 9 ?Kopciuszek?
  • Przedszkole Publiczne nr 6 ?Powitanie wiosny?

Każda forma przedstawienia była bardzo ciekawa, widać było ogromny wkład dzieci i nauczycielek. Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały wszystkie propozycje. Komisja przyznała każdemu zespołowi pierwsze miejsce, a w dowód uznania wręczyła dyplomy, książki oraz słodką niespodziankę.

Uważamy, że przedsięwzięcie zakończyło się powodzeniem i w związku z tym planujemy kontynuację w następnym roku.