Przedszkolaki wzięły udział w akcjach „Rekord dla Niepodległej” oraz „100 Dębów Pamięci Bohaterom”

9 listopada 2018 roku dzieci i pracownicy naszego przedszkola wzięli udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”. O godzinie 11:11 w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewaliśmy 4-zwrotkowy hymn narodowy zachowując właściwą postawę.  Następnie dzieci poznały historię życia bohatera generała Józefa Kustronia, który walczył o wolność naszej ojczyzny. Aby uczcić jego pamięć przed naszym przedszkolem postawiono kamień z tablicą upamiętniającą  Józefa Kustronia. Obok  zasadziliśmy dąb ku pamięci bohatera. Będziemy wszyscy o niego dbać.

Danuta Banach