Przedszkolaki odwiedziły Seniorów…

„Jeżyki” i „Pszczółki z życzeniami u seniorów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

18 stycznia starszaki z grup „Jeżyki” i „Pszczółki” odwiedziły seniorów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w naszym mieście. Przedszkolaki wybrały się tam, by złożyć wszystkim życzenia z okazji zbliżającego się Dnia  Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję i wręczyły wszystkim zgromadzonym kwiatki oraz upominki z życzeniami wszelkiej pomyślności. Seniorzy entuzjastycznie reagowali na występy przedszkolaków  nagradzając dzieci gromkimi brawami. Za piękny występ dzieci zostały obdarowane także słodyczami. Wizyta w MOPS była dla przedszkolaków kolejną lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.