Poznajemy utwory Juliana Tuwima i Jana Brzechwy…

13 listopada odwiedziła nas pani Basia Knifko z Biblioteki przy Powiatowym Centrum Edukacji w Bartoszycach .Podczas spotkania z panią bibliotekarką dzieci z grupy Krasnoludki, Misie i Biedroneczki, dowiedziały się jak można korzystać z biblioteki oraz jak dbać o książki. Maluchy poznały twórczość znanych poetów Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Na dużym ekranie oglądały prezentacje do takich utworów jak: Pomidor, Na straganie, Katar, Kaczka dziwaczka. Ponieważ przedszkolakom bliskie są te teksty więc wszyscy włączali się w ich recytację powtarzając wybrane fragmenty. Było to spotkanie bardzo pouczające w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy pani Basi za wizytę. Obiecujemy, że jak trochę podrośniemy to na pewno odwiedzimy bibliotekę.