Pożegnanie przedszkola…

Pożegnanie dzieci z grupy ,,Pszczółki” z Przedszkolem

Czas szybko mija. Nadeszły chwile pożegnania z przedszkolem aby rozpocząć nowy okres w życiu,  poznać nowych przyjaciół i nowe obowiązki, ale tym razem już szkolne.  Dnia 14.06.2018 odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grupy ,,Pszczółki” z przedszkolem.  Na uroczystość tę zaproszeni zostali rodzice oraz pracownicy przedszkola.
Był to dzień szczególny – pełen przeżyć emocjonalnych dla przedszkolaków, rodziców oraz wszystkich pracowników przedszkola.  Uroczystość  rozpoczęła się zatańczeniem   Poloneza , następnie   dzieci 6-letnie wierszami  ,piosenkami i tańcami żegnali swoje panie  i przedszkole. Każdy z absolwentów przedszkola otrzymał pamiątkowy dyplom i książkę.  Po występach był czas na słodki poczęstunek i zabawę przy muzyce. Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej uroczystości, a także współpracowali z nami w ciągu całego pobytu dzieci w przedszkolu.

Krystyna Sekita