Pożegnanie przedszkola

Tradycją naszego przedszkola jest  uroczystość ,,Pożegnania przedszkola?.

Jest to uroczysty, wyjątkowy dzień pełen wspomnień, wzruszeń dla wszystkich zebranych rodziców, nauczycielek, pracowników przedszkola, a w szczególności dla dzieci.  W tym roku nasze przedszkole pożegnały dzieci z grupy ? Pszczółki? i ? Jeżyki?.

W odświętnych strojach rozpoczęły one spotkanie pierwszym w życiu tańcem, polonezem.  Następnie żegnały przedszkole wierszem , tańcem i,  piosenką. Ponieważ tradycją naszego przedszkola jest, że dzieci młodsze żegnają dzieci idące do szkoły, w uroczystości wzięły udział 5 ? latki z grupy ,,Wiewióreczki?, które pożegnały starszaków i wręczyły im upominki. Pani Dyrektor na pamiątkę pożegnania przedszkola wręczyła dzieciom dyplomy, książeczki i zdjęcia.

Na dzieci czekała niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku. W pewnym momencie do sali wjechał tort, który wszystkim bardzo smakował. Przy wspólnym słodkim poczęstunku dzieci miło spędziły ostatnie chwile pobytu w przedszkolu.

Naszym tegorocznym absolwentom życzymy  sukcesów w nauce i samych słonecznych dni!!

Grupa Jeżyki

Grupa Pszczółki