„Polska, złota jesień”

Polska, złota jesień”- rozstrzygnięcie konkursu

10 listopada podczas uroczystości z okazji Dnia Niepodległości nastąpiło także rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego, który został ogłoszony w naszym przedszkolu w październiku. Tytuł konkursu brzmiał: „Polska, złota jesień” i miał na celu: zwrócenie uwagi na bogactwo i różnorodność kolorów występujących w ojczystej przyrodzie jesienią, kształtowanie umiejętności obserwowania przyrody, rozwijanie wyobraźni i aktywności plastycznej. Konkurs zachęcał rodziców do czynnego spędzania czasu z dzieckiem. Forma i technika pracy były dowolne, miały być tylko wykonane z materiału przyrodniczego. Na konkurs wpłynęło 41 prac, z których została stworzona wystawa w holu przedszkola i które zachwycały wszystkich swoim pięknem i różnorodnością. Powołane jury oceniło wszystkie prace bardzo wysoko i postanowiło wszystkim biorącym udział w konkursie przyznać wyróżnienia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pomysłowości i dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i upominek. Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych organizowanych w przedszkolu konkursach.