Piknik Rodzinny

„Z RODZINĄ ZAWSZE WESOŁO”-  PIKNIK RODZINNY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

8 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem

„Z RODZINĄ ZAWSZE WESOŁO. Była to wspaniała okazja na wspólną zabawę.

Podczas pikniku dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w biegu. Następnie wszyscy spotykaliśmy się na pikniku rodzinnym w przedszkolnym ogrodzie gdzie czekało  wiele atrakcji: loteria fantowa, malowanie buzi,kącik plastyczny, konstrukcyjny, sportowy oraz kącik logopedyczny . Podczas festynu wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu literackiego „ Bajka ekologiczna naszych przedszkolaków”. W naszym przedszkolnym ogrodzie pojawił się samochód policyjny– dzieci  mogły  bliżej poznać ten pojazd. Szefowa kuchni proponowała gościom swoje różne specjały. Na  pikniku nie zabrakło również pysznych kiełbasek z grilla oraz słodkich ciast upieczonych przez nasze mamy. Nasz piknik prowadził pan Marcin Dadura zapraszając dzieci i ich rodziców do udziału w zabawach w rytmie Djembe oraz konkursów. Wystąpiły dzieci z koła tanecznego. W konkursach brały udział całe rodziny. Nasz piknik był współfinansowany przez Wojewódzki  Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie i Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim. Był to czas radosnej zabawy dzieci razem z rodzicami. Wszystkim dopisywały humory i bawili się wesoło.