Patriotyczne czytanie …

Codzienne czytanie dzieciom, wizyta w bibliotece, czytający rodzice wszystko to przynosi efekty. Biedroneczki najzwyczajniej w świecie lubią książeczki, sięgają po nie same podczas zabaw dowolnych, oglądają, „czytają” i są bardzo zainteresowane. Jak to nas cieszy !

Ponadto 8 listopada  „Biedroneczki” gościły w swojej sali tatę Dominika, który przybył do nas z niezwykłym gościem. Był to ogromny ptak – Mewa- na której widok przedszkolaki zaniemówiły. Okazało się, że Mewa przyleciała z nad morza Bałtyckiego aby wspólnie z nami posłuchać Legend Polskich, które czytał tatuś Dominika. Było to spotkanie, które na długo pozostanie w pamięci  przedszkolaków.  Bardzo dziękujemy tacie Dominika oraz wszystkim Rodzicom,   angażującym się  w czytanie dzieciom bajek, które  ma istotny wpływ na rozwój umysłu i osobowości dziecka.