Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Jeżyki

Dzień 23 listopada2021 pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z grupy Jeżyki oraz ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza dla nich  ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Dzieci   wspólnie ze starszymi kolegami z grupy zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem nauczycielek. Występując przed tak wielką publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Były piosenki, wierszyki, tańce  i zabawa muzyczno-ruchowa. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Rodzice również nie byli dłużni  i złożyli przyrzeczenie. Następnie za pomocą magicznej kredki pani Dyrektor pasowała dzieci na przedszkolaków.  Z  tej okazji otrzymały dyplom, książkę  oraz małą niespodziankę.Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, Po uroczystości czekał na nie wspólny  słodki poczęstunek w swojej sali.Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem przedszkolakiem! A my życzymy im samych sukcesów, cudownych chwil spędzonych na nauce i zabawie.

Jolanta Dzik , Iwona Osiecka