Pasowanie na przedszkolaka

20 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość ? Pasowania na przedszkolaka? w grupie ? Krasnoludki?. Natomiast grupa ? Skrzaty? pasowanie na przedszkolaka miała 22 listopada.

Pasowanie na przedszkolaka to już tradycyjna impreza organizowana co roku , która jest zwieńczeniem trudnych dni adaptacji dzieci w przedszkolu.

W spotkaniu brali udział rodzice, pani dyrektor oraz starsi koledzy, którzy przywitali maluchów w naszym przedszkolu ciepłym słowem.

Trzylatki w odświętnych strojach zaprezentowały program artystyczny.

Ku zdziwieniu wszystkich potrafiły recytować wiersze, śpiewać piosenki, improwizować treści i tańczyć w parach.

Wszystkie dzieci świetnie poradziły sobie z zadaniami do szybkiego wykonania.

Maluchy były pogodne, radosne i dumne z siebie. Najważniejszym punktem imprezy był ? Akt pasowania?, którego dokonała pani dyrektor za pomocą

? Magicznego ołówka?. Każde dziecko otrzymało dyplom na pamiątkę tak ważnego spotkania oraz ? Kuferek obfitości?. Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek.

Myślę , że wszyscy byli zaskoczeni i pełni podziwu, że tak małe dzieci potrafią wystąpić przed tak liczną publicznością.

Wzruszenie rodziców oraz uśmiech na twarzach naszych ? Krasnoludków? i ? Skrzatów? utwierdziły nas w przekonaniu , iż warto podejmować tego typu działania.

Grupa Skrzaty

GrupaKrasnoludki