„Paczki dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2020” .

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!

W dniach od 09.11.2020 do 21.11. 2020 na terenie przedszkola zorganizowana zostanie zbiórka żywności ( z długim terminem ważności)  przyborów szkolnych i  toaletowych na rzecz Fundacji Polskich Wartości w ramach akcji „Paczki dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2020” .

Dary gromadzone będą w każdej grupie i przekazane fundacji.

Więcej informacji na stronie www.rodakomnakresach.pl/wsparcie

Nazwa akcji „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach” nawiązuje do poświęcenia Polsce, pamięci naszych korzeni, pielęgnowaniu tradycji i narodowego dziedzictwa. Jesteśmy wdzięczni naszym Rodakom na Kresach za rozpowszechnianie polskiej mowy, za utrwalanie historii, za trud życia. Naszą akcją oddajemy hołd Rodakom, tym którzy od pokoleń wiernie przestrzegają maksymy „Bóg, Honor, Ojczyzna”. To hołd dla naszych współczesnych Bohaterów zachowujących Polskość w najczystszej postaci.

Siódma edycja „Paczki dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2020” trwa – Przyłączmy się i My czwarty raz