Olimpiada dla dziewczyny i chłopaka

25.04.2013 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 w Bartoszycach, było niezwykle gwarnie i wesoło. Już po raz czwarty zorganizowano Olimpiadę dla dziewczyny i chłopaka. Wzięły w niej udział dzieci z pięciu bartoszyckich przedszkoli. Najmłodsi sportowcy już od kilku miesięcy przygotowywali się do zmagań pod czujnym okiem swoich opiekunów, by na turnieju wypaść jak najlepiej i zdobyć upragniony medal.

Mali sportowcy wzięli udział w konkurencjach sprawnościowych m.in. takich jak biegi z przeszkodami, przejście przez tunel, przenoszenie na czas piłeczek oraz rzuty piłką do bramki. Wszyscy bawili się świetnie, a to chyba najważniejsze, by w najmłodszych latach życia zaszczepić dzieciom bakcyl sportu, przynależności do grupy, dokładności i „zdrowej rywalizacji”.