Odwiedziny Pana Leśniczego

W naszym przedszkolu są  organizowane zajęcia, które dają możliwość poznania różnych zawodów. W dniu 23.04.2013r. odwiedził nasze przedszkole Pan Leśniczy.           Na początku spotkania  Leśniczy zaprezentował dzieciom swój mundur oraz opowiedział o swojej pracy. Następnie przedstawił dzieciom prezentację multimedialną o zwierzętach mieszkających w naszych lasach, z pasją opowiadał o  zwyczajach i życiu leśnych zwierząt. Pan Leśniczy podkreślił, że człowiek jest gościem w lesie i musi szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim mieszkających. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i chętnie same opowiadały o swoich przeżytych leśnych spotkaniach ze zwierzętami. Dzieci podziękowały serdecznie za miłe spotkanie i wręczyły Panu Leśniczemu własnoręcznie wykonaną laurkę.