Najdroższa babciu, kochany Dziadku -Uroczyste spotkania z Babciami i Dziadkami

Najdroższa babciu, kochany Dziadku -Uroczyste spotkania z Babciami i Dziadkami
W naszym przedszkolu w dniach 10-15 stycznia, w każdej grupie wiekowej, miały miejsce uroczystości z okazji Święta Babci i Dziadka. W piątek 10 stycznia Babcie i Dziadków gościły dzieci z grupy ” Wiewióreczki. 13 stycznia uroczystości odbyły się w grupie „Krasnoludki” i ” Pszczółki”.W dniu 14 stycznia, Babcie i dziadkowie odwiedzili grupy „Skrzaty” i „Misie” . Natomiast 15 stycznia uroczystość z udziałem Babci i Dziadka odbyła się w grupie ” Biedroneczki” i ” Jeżyki”. Wnuki dziękowały swoim Babciom i Dziadkom za opiekę, miłość, troskę oraz wielką cierpliwość. Podczas uroczystości goście mieli okazję podziwiać przedszkolaków w przygotowanym programie artystycznym. A repertuar był bardzo szeroki . Były jasełka wiersze, piosenki, tańce oraz przedstawienia teatralne .Dzieci składały życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane upominki: laurki, kwiatki. Następnie dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnej zabawy tanecznej. Był również wspólny słodki poczęstunek, który na tę okazję  przygotowali rodzice. Te, pełne wzruszeń, międzypokoleniowe spotkanie było wspaniałą okazją do wzmacniania więzi rodzinnych oraz uczenia dzieci szacunku do osób starszych.

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Wiewióreczek”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Misie”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Skrzaty”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Krasnoludków”