I i III miejsce w Muzycznej Karuzeli…

„Muzyczna Karuzela”- VI Przegląd Dziecięcych Zespołów Wokalnych

19 kwietnia w Bartoszyckim Domu Kultury odbył się VI Przegląd Dziecięcych Zespołów Wokalnych „Muzyczna Karuzela”. Celem przeglądu było rozwijanie uzdolnień wokalnych i popularyzacja piosenki dziecięcej. Nasze przedszkole reprezentowały wybrane  dzieci z grupy „Pszczółki” i „Jeżyki”. Każdy zespół śpiewał dwie piosenki, a jury oceniało: walory głosowe, interpretację, muzykalność, dobór repertuaru i wyraz artystyczny. Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasze dwie grupy wokalne zostały laureatami Przeglądu. Zespół „Jeżyki” w składzie: Asia Zwierowicz, Lena Raczkowska, Maciej Kozłowski i Dominika Dekert otrzymał I MIEJSCE, zaś zespół reprezentujący grupę „Pszczółki”, w którym wystąpiły: Lena Lisowska, Zuzia Bartoszewska, Zuzia Sroczak, Gabrysia Zaleska oraz Igor Joć zajął III MIEJSCE. Dzieci wróciły do przedszkola z dyplomami, statuetkami, a co najważniejsze z uśmiechami na twarzach i poczuciem wielkiej satysfakcji. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, gratulujemy dzieciom i życzymy dalszych sukcesów.