Mali aktorzy…

Dzieci 5-letnie z grupy „Pszczółki”  lubią porę roku jaką jest jesień i dlatego wspólnie ze swoją panią Ewą Przybytek przygotowały teatrzyk pt.„Jesień, krasnal i poziomki”. 30 października teatrzykiem tym umiliły „Bal jesieni”, który odbył się w przedszkolu. 2 listopada nasi mali aktorzy zaprosili na swój występ dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 ze swoją panią Martą Chilimończyk. Po występie przedszkolaki zaprosiły swoich kolegów do zabaw tanecznych oraz do wspólnej zabawy w kącikach zainteresowań. Natomiast 4 listopada „Pszczczółki” przyjęły zaproszenie pani Agnieszki Jankowskiej do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Tam dzieci prezentowały swoje umiejętności aktorskie przed dziećmi niepełnosprawnymi. Zaprosiły też dzieci do wspólnej zabawy przy jesiennych piosenkach. Z kolei 5 listopada wybraliśmy się do Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach. Program artystyczny sprawił ogromna radość podopiecznym. Na ich twarzach widniały uśmiechy zadowolenia i radości. Warto było odwiedzić te placówki, aby zobaczyć uśmiechnięte twarze oraz łzy wzruszenia. Z pewnością było to dla naszych przedszkolaków nie lada przeżycie, bowiem po raz pierwszy występowały przed tak różną publicznością. Takie doświadczenie z pewnością będzie procentować na przyszłość. Wszystkie dzieci sprostały zadaniu i należą im się ogromne brawa za odwagę oraz talent aktorski.