,,KRASNOLUDKI” ZOSTAŁY PASOWANE NA PRZEDSZKOLAKÓW

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka to jeden z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka.  Maluszki po uroczystości stają się już oficjalnie pełnoprawnymi przedszkolakami, a to również duży krok na ich drodze do samodzielności. Stosunkowo późno bo dopiero 26 listopada odbyła się pierwsza ważna w przedszkolnym
życiu maluszków z grupy ,,Krasnoludki” uroczystość. Pasowanie na przedszkolaka miało uroczysty charakter. Na początku części artystycznej nasze trzylatki wspólnie z rodzicami zaśpiewały hymn państwowy, potem były tańce, piosenki i wierszyk ,,Mam trzy latka…” Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka wielkim ołówkiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy ,,Krasnoludek” otrzymał dyplom, książkę oraz słodki upominek. Miłą niespodzianką dla dzieci był też tort ze świecącą fontanną.