KONKURS PLASTYCZNY-  ?Moja mała Ojczyzna – mieszkam w Bartoszycach?.

Dzieci  z naszego przedszkola długo przygotowywały się do konkursu plastycznego ?Moja mała Ojczyzna – mieszkam w Bartoszycach”.

Przedszkolaki poznawały swoje miasto w trakcie spacerów, wycieczek, poznając ciekawe zabytki i zakątki nasze miasta. Słuchały opowiadań, legend i śpiewały piosenkę o naszym mieście ?Bartoszyce moje miasto?. Swoje wrażenia i wiadomości o naszym mieście przedstawiły w przepięknych pracach plastycznych.

W konkursie brały udział dzieci z grupy Wiewióreczki, Pszczółki, Jeżyki oraz Misie. Jury w składzie: pani dyrektor Przedszkola, nauczyciele koordynujący, instruktorzy plastyki oraz p. Dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury w Bartoszycach w eliminacjach wewnętrznych wytypowały prace, które reprezentować będą nasze miasto w II etapie konkursu: Oliwia Jałtuszewska- lat 6, Oliwia Daszkiewicz- lat 6, Dominika Swarek- lat 6, Oliwia Kaldyńska- lat 5, Klaudiusz Szkoła- lat 6.

Życzymy powodzenia…