Koncert kolęd…

,,W świątecznym nastroju”  -koncert kolęd w przedszkolu  Publicznym  nr 2

Wspólne śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Bożego Narodzenia. 18 grudnia nasze przedszkole odwiedzili  uczniowie  z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Uczniowskiego Szkolnego Klubu Wolontariatu pod opieką pani  Natalii Osypowycz: Oliwia Kokoszka, Patrycja Michalska, Weronika Budna oraz Dawid Raczkowski z koncertem kolęd. Starsze koleżanki  wykonały kolędy ,,Święta w nas”  ,,Kto wie”  ,,Świeć  gwiazdeczko” i inne mniej znane dzieciom przedszkolnym, dzieci odgadywały quizy o świętach i św. Mikołaju, bawili się przy świątecznych przebojach. Występy starszych kolegów ze szkoły  zostały nagrodzone przez widownię dużymi brawami. Koncert kolęd zakończono wspólnym śpiewaniem znanych kolęd, jak :„Dzisiaj w Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Przedszkolacy na zakończenie podziękowali gościom laurką i słodką niespodzianką. Dziękujemy za wspaniały koncert, dzięki któremu mogliśmy poczuć atmosferę zbliżających się świąt.

Krystyna Sekita