„Koncert jesiennej piosenki”

29 listopada odbył się w naszym przedszkolu „Koncert jesiennej piosenki”, podczas którego dzieci z poszczególnych grup wiekowych prezentowały jesienne utwory. Dzieci śpiewały, tańczyły, a nawet grały na instrumentach muzycznych. W przerwach między występami była wspólna zabawa oczywiście z akcentem  jesiennym. Podczas koncertu w tej wspaniałej atmosferze nastąpiło także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego nt. „Moje jesienne drzewo”. Konkurs miał na celu: rozwijanie umiejętności plastycznych i kreatywności dzieci, dostrzeganie piękna i różnorodności natury poprzez wykorzystanie w pracy materiału przyrodniczego oraz rozwijanie postawy proekologicznej. Na konkurs wpłynęło aż 57 prac wykonanych przez dzieci wraz z ich rodzicami. Wszystkie prace były związane z tematem, zachwycały swoimi kolorami, pomysłem i różnorodnością. 7 prac zostało wyróżnionych i nagrodzonych grami planszowymi, zaś wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i długopisy. Z prac powstała piękna wystawa, którą można podziwiać na dolnym holu w przedszkolu. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy pomysłowości dzieciom i rodzicom.