KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo,

Rodzice zgłaszający po raz pierwszy dzieci do naszego przedszkola od 01.09.2020 r.
W dniu 20 kwietnia 2020 r.( poniedziałek)  do godziny  12.00 na stronie naszego przedszkola będą opublikowane  listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w rekrutacji do naszego przedszkola. Wyniki rekrutacji rodzic/opiekun prawny będzie mógł również sprawdzić logując się na konto swojego dziecka. Jeśli rodzic podał adres mailowy podczas rejestracji wniosku otrzyma informacje o wynikach rekrutacji na skrzynkę mailową.

Uwaga!
W terminie 21-27 kwietnia 2020 r. rodzice/opiekunowie prawni będą mogli elektronicznie (logując się na konto dziecka) potwierdzać wolę zapisu dziecka do placówki kwalifikacji. Potwierdzenie woli jest konieczne, jeśli rodzice chcą , aby dziecko kwalifikowane do danego przedszkola zostało do niego przyjęte.