„ Kocham Cię mamo, kocham Cię tato”…

„ Kocham Cię mamo, kocham Cię tato”- uroczystość z udziałem rodziców

Mama  to wielkie słowo, które jest synonimem miłości, dobra  i  szczęścia. Mama  to pierwsze słowo każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dzień Mamy i Taty to bardzo szczególne daty dla dzieci w wieku przedszkolnym, pozwalają dzieciom na wspólne przeżywanie radości i okazywanie miłości rodzicom poprzez czynne uczestnictwo w uroczystości z okazji ich święta. Z tej właśnie okazji  w naszym przedszkolu w dniach od 21 do 28 maja  w każdej grupie wiekowej miały miejsce   uroczystości. Mottem przewodnim spotkań było: Kocham Cię mamo, kocham Cię tato! Cudownych Rodziców mam!Pięknie udekorowane sale, dzieci w odświętnych strojach, wszystko to wprowadzało zaproszonych gości w miły, serdeczny nastrój.  Przedszkolaki prezentowały programy artystyczne, śpiewały piosenki, recytowały wiersze,  prezentowały tańce i inscenizacje, grały na instrumentach perkusyjnych  wszystko to, po to aby sprawić radość swoim rodzicom. Nie jednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa i wzruszająca uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie dzieci podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki . Mali artyści  zostali nagrodzeni wielkimi brawami przez rodziców.

Święto Mamy i Taty w grupie ” Wiewióreczek”

Święto Mamy i Taty w grupie ” Biedroneczek”

Święto Mamy i Taty w grupie ” Jeżyków”

Święto Mamy i Taty w grupie ” Pszczółek”