Kącik wymiany książek

Książka  jest  najlepszym  przyjacielem  dziecka,  dlatego  należy  ją szanować  i  obchodzić  się z nią  jak  z przyjacielem

Książeczka dla przedszkolaka- Przedszkolny kącik wymiany książek

Drodzy mali i duzi  czytelnicy!

Już od października 2014 r  możecie skorzystać z Przedszkolnego Kącika Wymiany Książek, który jest wyeksponowany w naszym przedszkolu. Zorganizowana akcja  ma  celu zachęcenie Rodziców do codziennego czytania dzieciom w ramach akcji ” Cała Polska Czyta Dzieciom”

Kącik? jest zlokalizowany w holu głównym tuż przy wejściu do szatni. Znajduje się w nim  regulamin wypożyczeń  oraz książki.

Jeżeli w waszej domowej biblioteczce znajduje się książka , z której już się nie korzysta , można ją przynieść do przedszkola  i zostawić w kąciku wymiany a nowo zainteresowaną książkę z kącika zabrać do domu i wspólnie przeczytać.

Mamy nadzieję, że wymiana książek sprawi wszystkim czytającym wiele radości i przyjemności oraz nauczy Nas odpowiedzialności za wypożyczoną książkę.

Zapraszamy do naszego kącika wymiany książek.

Organizatorzy : p. I. Osiecka i p. K. Janowczyk