JEŻYKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE…

UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA PRZEDSZKOLA W GRUPIE JEŻYKÓW

22 czerwca dzieci z grupy „Jeżyki” żegnały przedszkole. Uroczystość została otwarta polonezem, po czym dzieci przedstawiły program artystyczny, w który włożyły wiele wysiłku. Ich starania zostały docenione przez zaproszonych gości i nagrodzone gromkimi brawami. Nie zabrakło również dzieci młodszych, które przyszły pożegnać swoich kolegów i życzyć im powodzenia w szkole. Rodzice złożyli wszystkim paniom podziękowania, był to bardzo wzruszający moment. Dzieci z rąk pani dyrektor otrzymały dyplomy, zdjęcia i książki, które będą im przypominać o dniach spędzonych w przedszkolu. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na tort, słodki poczęstunek oraz wspomnienia w formie multimedialnej z ostatnich 4 lat. Wszystkim naszym dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy samych sukcesów w szkole.