” Jeżyki” w Domu Pomocy Społecznej.

Kolejne spotkanie w ramach przedświątecznego wolontariatu odbyło się w Domu Pomocy Społecznej. Dzieci z grupy ” Jeżyków” przestawiły pensjonariuszom Jasełka. Było to spotkanie pełne radości i wzruszeń dla osób samotnych. Przedszkolaki wręczyły wszystkim własnoręcznie wykonane upominki świąteczne. Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone ogromnymi brawami. Pani Dyrektor w imieniu swoim , pracowników i mieszkańców DPS podziękowała dzieciom i nauczycielkom za przygotowanie tak pięknego występu i wręczyła prezent w postaci słodkości oraz piękne serce z życzeniami.
Takie spotkania uczą  szacunku do osób starszych, uwrażliwiają dzieci na krzywdę innych ludzi, pokazują jak można sprawić chociaż trochę radości drugiej osobie. Bardzo się cieszymy ,że mogliśmy naszym występem umilić czas osobom samotnym oraz wprowadzić ich w nastrój świąt Bożego Narodzenia .

Danuta Banach

Jolnta Dzik