Jesienna dyskoteka z Leśnym Duszkiem

W dniu 18. 11. 2011 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Jesieni pod nazwą ?Dyskoteka z Leśnym Duszkiem?. Do  przedszkola Pani Jesień wysłała Leśnego  Duszka, który z wielką radością uczestniczył w balu.
Na tym balu nie mogło zabraknąć strojów, dlatego każda dziecko tego dnia zamieniło się w Panią Jesień, jesienne zwierzątka, jesienne warzywa i owoce. Każda grupa  przygotowała w prezencie dla Pani Jesieni krótki występ. I tak: grupa ?Krasnoludki?  zaśpiewała piosenkę ?Kolorowe listki?, grupa  ?Misie? zaprezentowała wiersz pt: ? Jesienią? , grupa ?Wiewiórki? zaprezentowała taniec do piosenki ?Deszczowy blues?, grupa ?Pszczółki ? trudziła się z jesiennymi zagadkami, grupa  ?Skrzaty? zaprezentowała improwizację muzyczną z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych pt. ?Deszczyk?, grupa  ?Jeżyki? zaśpiewała piosenkę ?A to jeż?.
Dzieci oprócz tego obejrzały teatrzyk pt. ?Przygody Pana Juliana? i bawiły się razem z Leśnym Duszkiem przy muzyce. Przedszkolakom bardzo podobał się bal i już nie mogą  doczekać się spotkania z kolejnymi porami roku.