INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Szanowni Rodzice

Informujemy, że ze względu na pandemię, w przedszkolu nadal obowiązują procedury zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19. W związku z tym „Dni adaptacyjne” dla dzieci nowo przyjętych nie odbędą się. Chcemy jednak przed rozpoczęciem roku umożliwić Wam Drodzy Rodzice i dzieci poznanie przedszkola, pracowników oraz nauczycieli prowadzących grupę, dlatego zorganizujemy krótkie spotkania dzieci i rodziców z nauczycielami.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo spotkania odbędą się w wyznaczonych terminach, w małych grupach. Na  spotkanie może przybyć tylko 1 rodzic z dzieckiem .

O spotkaniu i konkretnej godzinie wychowawcy grup poinformują Was telefonicznie.

Z poważaniem dyrektor przedszkola

Anna Chilimończyk