HEJ KOLĘDA, KOLĘDA…

SPOTKANIA JASEŁKOWE W NASZYM PRZEDSZKOLU

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku. Jest to czas radości i rodzinnych spotkań.  Jan Paweł II powiedział: „Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać  świadectwo, że każdy jest kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym.” Z tej okazji w dniach 14,15,16 grudnia 2015 roku w naszym Przedszkolu w każdej grupie wiekowej odbyły się spotkania jasełkowe i warsztaty bożonarodzeniowe z udziałem rodziców. Dzieci wprowadziły wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia przedstawiając jasełka o narodzeniu dzieciątka Jezus. W świątecznej scenerii i pięknych strojach przedszkolaki wspólnie z rodzicami śpiewały kolędy.

„Jak obyczaj każe stary , według ojców naszej wiary, chcemy złożyć dzieciom i rodzicom z Przedszkola Publicznego nr 2 życzenia z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność w nadchodzącym Nowym Roku” – życzy Pani dyrektor i pracownicy przedszkola nr 2 w Bartoszycach.

SPOTKANIE JASEŁKOWE W GRUPIE ” PSZCZÓŁKI”

SPOTKANIE JASEŁKOWE W GRUPIE ” WIEWIÓRECZKI”

SPOTKANIE JASEŁKOWE W GRUPIE ” SKRZATY”

SPOTKANIE JASEŁKOWE W GRUPIE ” JEŻYKI”