Festyn rodzinny

29 maja w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem: ?RODZINA ZABAWA TO ŚWIETNA SPRAWA?

Dzień Matki i Ojca to dzień wyjątkowy, w którym wszystkie dzieci chcą podziękować Rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. To również wspaniała okazja na wspólną zabawę.

Przedszkolaki z wszystkich grup przedstawiły rodzicom programy słowno ? muzyczne z okazji ich święta oraz wręczyły samodzielnie wykonane prezenty. Następnie wszyscy wyszli do przedszkolnego ogrodu gdzie czekało wiele atrakcji takich jak:

• Pokaz tańca w wykonaniu dzieci, które uczestniczą w zajęciach tanecznych pod kierunkiem pana Marka Bernata
  • Zaprosiliśmy Rodziców do aukcji obrazów, witraży  wykonanych przez artystów amatorów
  • Dzieci, które uczestniczą w kołach taneczo-teatralnych  przedstawiły  inscenizację pt. ?Spotkanie bajek? oraz ?Miś Uszatek na wsi?
  • Atrakcją  spotkania był samochód policyjny, dzieci mogły obejrzeć jego wyposażenie
  • W naszym przedszkolnym ogrodzie mieliśmy również namiastkę wesołego miasteczka w postaci ?Domku do skakania?
  • Dużą popularnością cieszyło się malowanie buzi
  • Był również ?Punkt medyczny?, w którym mierzono ciśnienie
  • Loteria fantowa ? Koło fortuny
  • Szef kuchni zapraszał nas na pyszne gofry i kanapki
  • Kawiarenka proponowała  kawę, herbatę oraz pyszne ciasta upieczone przez rodziców
  • Proponowaliśmy gościom również smaczne kiełbaski z grilla
  • Festyn był  wspaniałą okazją do namalowania wspólnego, rodzinnego obrazu w ?kąciku plastycznym?
  • Można było również obejrzeć ?małą galerię obrazów?, które wykonały dzieci uczęszczające na zajęcia do ?Pracowni plastycznej? oraz wystawę prac plastycznych dzieci 6-letnich na temat ?Czyste powietrze wokół nas?
  • A w między czasie prezentowały się dzieci, które brały udział w konkursie muzycznym ?Raz na ludowo?
  • Były również konkursy, w których brały udział całe rodziny

Festyn rodzinny był okazją do wspólnej, wesołej zabawy rodziców z dziećmi. Wszystkim dopisywały humory i bawili się wesoło.