Dzień Przedszkolaka w grupie ” Wiewióreczki”

Dzień Przedszkolaka 2020

Poniedziałek, 21 września 2020r  dla Wiewióreczek z naszego przedszkola był dniem szczególnym.  Tego dnia przedszkolaki  świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu towarzyszyło im moc atrakcji  i wspaniała zabawa .  Dzieci bawiły się przy znanych dzieciom przebojach , brały udział w konkurencjach sprawnościowych  i zabawach integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej .Oczywiście nie obyło się bez wspólnego, uroczystego odśpiewania „Hymnu przedszkolaka” i poczęstowania się kawałkiem tortu upieczonego specjalnie na ta okoliczność .Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej  zabawie. W dniu swojego święta każdy przedszkolak otrzymał Medal Super Przedszkolaka . Była również możliwość wykonania  pamiątkowego zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami w specjalne przygotowanymi  na tę okazję  w FOTO- BUDCE.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń, uśmiechu na twarzy i cudownych przyjaciół.                                                                         Niech przygoda towarzyszy każdemu, a zabawa dostarcza jak najwięcej radości!

Iwona Osiecka, Jolanta Dzik