Dzień Przedszkolaka w grupie ” Biedroneczki”

W poniedziałek 21 września jak we wszystkich grupach w przedszkolu obchodzony był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka również w grupie ,,Biedronki” od samego rana dzieci czekały niespodzianki i wesołe zabawy. Dzieci ozdabiały markerami balony w kształcie rybki, a następnie przy pomocy folii malarskiej w rytm muzyki tworzyły fale morskie, wzięły udział w torze przeszkód, tańczyły w parach z balonami przy wesołej muzyce, dmuchały banki mydlane, śpiewały znane piosenki, bawiły się w,, Przedszkolne echo” oraz ze  ,,Skrzyni z niespodziankami” losowały różne propozycje zabaw integracyjnych. Wesoły nastrój nikogo nie opuszczał. Na zakończenie w wszystkie dzieci wzięły udział w słodkim poczęstunku, w czasie którego zostało dośpiewane sto lat i złożone życzenia dzieciom.