Dzień Przedszkolaka

Od najmłodszego aż po starszaka wszyscy się bawimy na Dzień Przedszkolaka-Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

20 września to ważny dzień dla przedszkolaków w całej Polsce. Od 2013 roku Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto ustanowione uchwałą sejmu. Powstało po to, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci i przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Święto to obchodziliśmy również w  naszym przedszkolu. Na początku Pani dyrektor powitała dzieci , złożyła przedszkolakom życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy. Wszyscy odśpiewaliśmy hymn przedszkolaka. A następnie były tańce, pląsy przy muzyce, konkursy, które prowadziły animatorki. Wszystkie przedszkolaki bawiły się wesoło. Niespodzianką były torty w każdej grupie. Był to Dzień Przedszkolaka pełen radości i wrażeń.

Dzień Przedszkolaka w grupie Krasnoludki, Misie i Biedronki

Dzień Przedszkolaka w grupie Skrzaty, Wiewióreczki, Pszczółki i Jeżyki.