Dzień Postaci z Bajek w grupie „Misie”

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. U dorosłych wywołuje miłe wspomnienia, a u dzieci… w zasadzie zawsze jest aktualne. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. W jego obchody włączyły się również najmłodsze dzieci z grupy Misie. W tym dniu każda dziewczynka zamieniła się w Pszczółkę Maję, a każdy chłopiec w Gucia. W tym dniu nie zabrakło zabaw ruchowych i tanecznych do muzyki bajkowej, prac plastycznych ulubionych bohaterów oraz quizu i zagadek dotyczącego znajomości bajek. Był to dzień pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń .Każdemu Misiowi na pewno zapadnie na długo w pamięć.