DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W tym roku, w  listopadzie,  po raz drugi obchodziliśmy w naszym  przedszkolu  Święto Pluszowego Misia  . Nową sytuacją było zaproszenie w tym dniu uczniów  klasy I Szkoły Podstawowej nr 3 ,pośród  których byli absolwenci naszego przedszkola.Wszystkim dzieciom w tym dniu towarzyszyły ich ulubione misie. Zabawę rozpoczęliśmy od wspólnych tańców z wykorzystaniem  pluszowych  misiów. Podczas spotkania dzieci miały możliwość  min. uczestniczenia w różnorodnych konkursach. Jednym z nich był konkurs przyrodniczy ?Prawda czy fałsz?, który dotyczył ciekawostek przyrodniczych na temat życia niedźwiedzi?.  Wzięły w nim udział dzieci 6- letnie z naszego przedszkola i dzieci ze szkoły. Wszystkie zadania postawione przed dziećmi zostały wykonane starannie. Bal  Pluszowego Misia przyniósł  wszystkim wiele radości i zadowolenia.