Dzień Otwartych Koszar

„Jeżyki „odwiedziły  20 Bartoszycką Brygadę Zmechanizowaną

3.06.2016r. ,,Jeżyki” odwiedziły 20 Bartoszycką Brygadę Zmechanizowaną.  Dzięki zaproszeniu dowództwa przedszkolaki wybrały się na wycieczkę, a tam czekały na nie same niespodzianki. Dzieci uczestniczyły w pokazie statycznym sprzętu wojskowego, armat, samochodów bojowych, czołgów. Miały możliwość wejść do środka każdego pojazdu, co sprawiło im ogromną radość. Żołnierze z wielką cierpliwością odpowiadali na pytania dzieci oraz pomagali wsiadać i wysiadać z wybranego pojazdu bojowego. Dzieci oglądały broń oraz podziwiały wszelkie akcesoria wojskowe.

Dzień Otwartych Koszar był wspaniałą okazją do zapoznania się przedszkolaków z jednostką i wojskiem w naszym mieście. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.

„Skrzaty” odwiedziły koszary