Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to szczególny dzień w przedszkolu. Jest to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie dzieci niezależnie od wieku. Jak co roku każda z grup przedszkolnych uczciła ten wyjątkowy dzień dostosowując atrakcje do wieku i możliwości dzieci. W tym roku niestety niemożliwe były wyjazdy i wycieczki, ale nie przeszkodziło to świetnej zabawie i celebrowaniu tego wyjątkowego dnia. Było mnóstwo muzyki, balonów, baniek mydlanych, konkurencji sportowych, przebieranek oraz oczywiście słodki poczęstunek. Dzieci bawiły się w salach i w ogrodzie zarażając swoją energią wszystkich dookoła. Ten dzień minął bardzo szybko, ale został w pełni wykorzystany.

Jak mówił Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Życzymy naszym podopiecznym, aby ten uśmiech nigdy nie schodził im z twarzy.