Dzień bez zabawek…

Kilka dni bez zabawek w grupie Wiewióreczek

W dnach 12-14.06. 2017 r dzieci z grupy Wiewióreczki  bawiły się tylko skarbami przyniesionymi z domu a były to  papierowe pudełka małe i duże, szmatki,  nici , korki , tutki  i wiele innych ciekawych nieużytków. Korzystając z tygodniowej tematyki przedszkolaki  na początku wysłuchały wiersz D. Wawiłow  Rupaki i każdy z nich miał okazję za pomocą plastikowych rureczek  ,  tuszu  i kredek sam je stworzyć. Kolejnego dnia  dzieci bawiły się zgromadzonymi nieużytkami tworząc domki , roboty , samochody i inne ciekawe rzeczy . Trzeciego dnia postanowiły  wykonać sylwety do teatrzyku , puzzle do układania oraz  planszowe gry. Okazało się, że zabawki  zakupione w sklepie wcale nie są potrzebne do tego, aby dobrze się bawić. . To były pracowite, a zarazem bardzo ciekawe dni!