CIEPLUTKIE ŚWIĘTO – Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom jak wiele znaczą w naszym życiu. Jak wiele miłości, cierpliwości potrafią ofiarować i jakimi przyjaciółmi potrafią być. To piękne święto szczególnie obchodzone jest przez przedszkolaków. W naszym Przedszkolu  również odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, w dniach 20, 21,22 stycznia 2010 roku, Honorowymi gośćmi byli właśnie dziadkowie dzieci. Dzieci wystąpiły – recytując wiersze, śpiewając piosenki, przedstawiając inscenizacje, tańcząc różne tańce, a także przygotowały niespodzianki – prezenty dla Babć i Dziadków. Składając życzenia dziadkom niejedna popłynęła łza – takie wzruszenia było widać na twarzach babć. To bardzo wzruszająca, ale też pouczająca lekcja dla dzieci – by zawsze pamiętali o swoich dziadkach, nie tylko w dniu Ich święta.  Po części oficjalnej goście mogli poczęstować się słodkościami przyniesionymi przez rodziców. Nie zabrakło też wspólnej zabawy. Ta uroczystość   na  pewno długo pozostanie w pamięci dziadków, ale też dzieci. Do zobaczenia za rok ! Wszystkiego Najlepszego !!!

Grupa II

Grupa IV