Dzieci z wiosną w Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach

Dzieci z wiosną w Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach…

23 marca 2018 r.dwa dni po przyjściu kalendarzowej wiosny dzieci z grupy Jeżyki z Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach pod opieką p. I Osieckiej odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Podczas spotkania dzieci w wiosennych przebraniach zaprezentowały przedstawienie „Witamy Wiosnę”, które wywołało u oglądających ogromną radość i zadowolenie. Po przedstawieniu dzieci złożyły mieszkańcom oraz pracownikom placówki świąteczne życzenia . Za swój występ najmłodsi otrzymali w prezencie od p. dyrektor pakuneczek słodkości i wielkanocnego zająca , który będzie zdobił nasze przedszkole. Pobyt w Domu Pomocy Społecznej w Bartoszycach był dla dzieci sytuacją wychowawczą , która uczy od najmłodszych lat szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.