Dziadku drogi, Babciu złota…

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Dzień Babci i Dziadka to wspaniała okazja, by uświadomić dzieciom jak są ważni  w naszym życiu. Jak wiele miłości, cierpliwości potrafią ofiarować i jakimi przyjaciółmi potrafią być.

W naszym przedszkolu spotkania z okazji Święta babci i dziadka odbywały się przez trzy dni.  W kolejnych dniach każda grupa wiekowa gościła w przedszkolu babcię i dziadka, którzy byli honorowymi gośćmi.  Przedszkolaki w odświętnych strojach recytowały wiersze o Babci i Dziadku, przedstawiały inscenizacje, śpiewały piosenki, prezentowały tańce. Następnie wręczyły samodzielnie przygotowane prezenty dla Babć i Dziadków.    Po części oficjalnej zaproszono gości na poczęstunek, który przygotowali rodzice. Była też  wspólna zabawa przy muzyce i wspólne śpiewanie.

Spotkania te  przyniosły wiele radości dzieciom i przybyłym gościom i na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Krasnoludki”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Misie”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Skrzaty”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Wiewióreczki”