Czytający Rodzice…

Rodzice czytają…

 

Głośne czytanie jest proste, bezpłatne i dzieci je uwielbiają. Pierwszym z zaproszonych rodziców do grupy Wiewióreczki w roku szkolnym 2016/2017   była mama Oli , pani Marlena , która zasłuchanym dzieciom przeczytała trzy krótkie bajeczki  z ulubionej przez córkę książeczki. Przedszkole docenia otwartość na potrzeby naszych dzieci, które zawsze żywo reagują na każde takie niecodzienne spotkania. Dziękujemy mamie Oli  za poświęcony czas, mile spędzony kwadrans z książką i zapraszamy chętnych rodziców do dalszej współpracy.

12 października grupę „Pszczółki” odwiedził tata Kazia, który przeczytał dzieciom książeczkę pod tytułem „Pinokio”, a następnie porozmawiał z dziećmi na temat nauki z niej płynącej. Dziękujemy za miłe spotkanie i aktywne włączenie się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Grupę ” Biedroneczek” odwiedził 20 października tatuś Wojtusia, który przyniósł ze sobą torbę pełna książek. Biedroneczki wybierały bajeczki, których chciały posłuchać, a tatuś Wojtusia czytał. Było bardzo interesująco i bajkowo. Dziękujemy tacie Wojtka, a innych Rodziców zapraszamy aby poczytali naszym przedszkolakom.

Grupa „Wiewióreczki”

Grupa „Pszczółki”

Grupa „Biedroneczki”