Czytający Rodzice w grupie „Misie”

20 lutego w grupie ” Misie”gościliśmy mamusię Hani, która przyszła do naszego przedszkola aby poczytać dzieciom bajki. Pani Ola przyniosła ze sobą dwie książeczki pt. ” Niedźwiedź łowca motyli” oraz ” Idealna chwila”. Misie z zainteresowaniem słuchały bajki o niedźwiadku, który mieszkał w lesie, lubił spacerować, ucinać sobie poobiednią drzemkę na brzegu jeziora i zbierać rzeczy, które znajdował w gęstwinie drzew oraz pomagał motylom. Była to opowieść o bezinteresownej dobroci oraz o potędze przyjaźni, która przenosi góry i leczy z samotności. Maluchy wysłuchały z wielką ciekawością bajki i poprosiły o jeszcze jedną, a była to bajka pt. ” Idealna chwila”, której bohaterką była wiewiórka pomagająca wszystkim dookoła. Przyjaciele z wdzięczności za pomoc wsuwali jej do plecaka różne cudeńka, a ona, zabiegana, nawet tego nie zauważyła. Piękna i wzruszająca opowieść o przyjaźni, wdzięczności i bezinteresownej pomocy. Dziękujemy pani Oli za poświęcony czas. Naprawdę była to „idealna chwila” dla naszych Misiów.