Cudownych Rodziców mam…

,,Cudownych Rodziców mam”

Cudownych Rodziców mam takie hasło było mottem przewodnim spotkań z okazji Święta Mamy i Taty, które w naszym przedszkolu miały miejsce w dniach 22- 29 maj. Pięknie udekorowane sale, dzieci w odświętnych strojach, wszystko to wprowadzało zaproszonych gości w miły, serdeczny nastrój.  Dzieci z wszystkich grup przygotowały programy artystyczne, śpiewały piosenki, recytowały wiersze, prezentowały tańce i inscenizacje, grały na instrumentach perkusyjnych i bum bum rurkach wszystko to, po to aby sprawić radość swoim rodzicom. Rodzice też zagrali dzieciom na bum bum rurkach. Nie jednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie dzieci podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki . Mali artyści  zostali nagrodzeni wielkimi brawami przez rodziców.

Święto Mamy i Taty w grupie „Skrzaty”

Święto Mamy i Taty w grupie ” Biedroneczki”

Święto Mamy i Taty w grupie „Misie”

Święto Mamy i Taty w grupie „Krasnoludków”