„Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka!”

Cała nasza gromadka kocha Babcię i Dziadka!” – Dzień Babci i DziadkaUroczyste spotkania z babciami i dziadkami

W dniach od 15 do 18 stycznia w naszym przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych gościliśmy Babcię i Dziadka. Przedszkolaki dziękowały Babciom i Dziadkom za miłość, troskę i poświęcenie wierszem, tańcem i piosenką, przedstawiały również jasełka. Składały życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane upominki: laurki, kwiatki, kalendarze. Był również wspólny słodki poczęstunek oraz konkursy i zabawa przy muzyce. W grupie ” Jeżyków”podczas uroczystości wystąpił zespół ” Gala” z Galin prezentując kolędy, oraz pieśni warmińskie. Te , pełne wzruszeń, międzypokoleniowe spotkanie były wspaniałą okazją do pielęgnowania tradycji ludowych, wzmacniania więzi rodzinnych oraz uczenia dzieci szacunku do osób starszych.

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Jeżyków”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Wiewiórek”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Krasnoludków”

Święto Babci i Dziadka w grupie ” Biedroneczek”