Bal w przedszkolu

„W KARNAWALE  SAME  BALE”

Karnawał to czas zabaw. Ważnym elementem karnawału są bale karnawałowe.    Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też jest u nas. 22 stycznia w  naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców „W krainie baśni”. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów z różnych  bajek . Wystrój sali wprowadził wszystkich w świat baśni oraz w radosny nastrój, który zachęcał dzieci do wesołej zabawy. Nasz bal przebierańców prowadzili aktorzy z Teatru ” Arkadia” z Białegostoku. W przerwie dzieci obejrzały teatrzyk pt. ” Biała bajka”, w której głównym bohaterem był książę Mróz. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Wspólna zabawa przyniosła naszym przedszkolakom wiele radości, a to było głównym celem tego balu.   Dziękujemy dzieciom za wspólną zabawę i rodzicom przygotowanie pięknych bajkowych strojów.  Kolejny bal karnawałowy już za rok!