Bal pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką?

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka ? Pluszowy Miś. Z tej okazji dnia 23 listopada 2012 roku w naszym przedszkolu odbył się bal Pluszowego Misia.

Na tym balu nie mogło zabraknąć Pluszowych Misiów, które w tym dniu z wielką radością przyszły do przedszkola razem z dziećmi.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia wszystkim misiom urodzinowych życzeń. Każda grupa przygotowała w prezencie dla Pluszaków krótki występ.

I tak: grupa ?Krasnoludki? zaprezentowała zabawę w ?Starego niedźwiedzia?, grupa ?Misie? zaprezentowała wiersz pt: ? Kto misiowi urwał ucho? , grupa ?Skrzaty? doklejała ?Smutnemu Misiowi? brakujących części, grupa ?Wiewiórki? rozwiązywała słodkie zagadki, grupa ?Pszczółki ? trudziła się zagadkami o misiach, grupa ?Jeżyki? zaprezentowała taniec przy piosence ?Szare Misie?.

Podczas balu nie mogło również zabraknąć tańców i pląsów, dzieci śpiewały i bawiły się wspólnie ze swoimi ulubionymi pluszakami.

Przedszkolaki za wspaniałą zabawę otrzymały ?małe co nie co? czyli słodki misiowy poczęstunek. Ten dzień był dla wszystkich naprawdę wyjątkowy

i ?misiowo? udany.

Wszystkiego dobrego naszym cudnym Misiom w dniu ich Święta.