Bal nad bale w karnawale

?BAL NAD BALE…?

17 stycznia   w naszym przedszkolu było wesoło ponieważ tego dnia mieliśmy  ?Bal karnawałowy?, w którym  uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Z tej  okazji za sprawą wyjątkowej, kolorowej dekoracji sala przedszkolna zamieniła się w salę balową. Dzięki czemu udało się wprowadzić dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy. Przedszkolaki przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w role postaci z bajek, baśni, legend i filmów animowanych. Wielką atrakcją balu była obecność clowna, który dostarczył  wszystkim dzieciom wiele radości oraz zapewnił wspaniałą zabawę. Dzieci w kolorowych strojach świetnie się bawiły, gdyż skoczna, rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich przedszkolaków do tańca. Podczas balu nie zabrakło również różnorodnych konkursów.  Wszyscy bawili się znakomicie, uśmiech i zadowolenie nie znikały z twarzy naszych przedszkolaków. Ten niezwykły bal na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.